Scotsman ledomat EC 177 XSafe
Scotsman EC 177 XSafe je profesionalni samostojeći ledomat namijenjen objektima kojima je potrebna pouzdana dnevna proizvodnja Gourmet kristalno čistih kocki leda uz jednostavno održavanje i siguran rad. Ovaj model proizvodi do 83 kg leda u 24 sata, što ga čini odličnim izborom za ugostiteljske objekte sa većom dnevnom potrošnjom leda.
Izrađen je od otpornog nehrđajućeg čelika i opremljen naprednim kompjuteriziranim kontrolama za stabilne performanse. Dodatnu vrijednost daje integrisani XSafe sistem prirodne sanitacije, koji radi automatski 24/7 i pomaže održavanju higijene i sigurnosti leda u profesionalnom radu.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Model | Scotsman EC 177 XSafe |
| Tip uređaja | Self Contained Ice Machine |
| Maksimalna proizvodnja | 83 kg / 24 h |
| Kondenzacijski sistem | Air cooled / Water cooled |
| Rashladni plin | R290 |
| Napon | 230(50)/1 |
| Vrsta leda | |
| EC M | Medium Gourmet, Ø 30 mm, H 34 mm, 20 g |
| EC L | Large Gourmet, Ø 38 mm, H 41 mm, 39 g |
| Glavne prednosti | |
| Vrsta leda | Proizvodi individualne Gourmet kristalno čiste kocke leda |
| Kućište | Otporno kućište od nehrđajućeg čelika |
| Kontrole | Napredne kompjuterizirane kontrole |
| Održavanje filtera | Prednji filter zraka kondenzatora je uklonjiv i periv kod air cooled verzije |
| Ugradnja | Prednji ulaz i izlaz zraka kod air cooled modela za built-in instalaciju |
| PWD sistem | Progressive Water Discharge sistem ispumpava višak vode do 15 metara |
| XSafe | Prirodni sanitacijski sistem integrisan u ledomat, aktivan 24/7 |
| Radni uslovi | |
| Temperatura zraka | Min. 10 °C / Max. 43 °C |
| Temperatura vode | Min. 5 °C / Max. 38 °C |
| Pritisak vode | Min. 1 bar (14 psi) / Max. 35 bar (70 psi) |
| Električni napon | -10% / +10% |
Scotsman EC 177 XSafe je odlično rješenje za objekte kojima je potreban kvalitetan Gourmet led, profesionalna izrada i dodatna higijenska zaštita. Zahvaljujući XSafe sistemu, većem kapacitetu i praktičnom održavanju, ovaj model je idealan za svakodnevnu intenzivniju upotrebu u ugostiteljstvu.





There are no reviews yet.