Scotsman ledomat AC 87
Scotsman AC 87 je profesionalni samostojeći ledomat namijenjen ugostiteljskim objektima kojima je potrebna veća dnevna proizvodnja leda uz pouzdan i stabilan rad. Ovaj model proizvodi do 44 kg Gourmet kristalno čistih kocki leda u 24 sata i posjeduje interni spremnik kapaciteta 19 kg, što ga čini odličnim izborom za intenzivniju svakodnevnu upotrebu.
Zahvaljujući kućištu od nehrđajućeg čelika, naprednim kompjuteriziranim kontrolama i praktičnom pristupu servisnim dijelovima, Scotsman AC 87 nudi dugotrajnost, jednostavno održavanje i profesionalan izgled. Posebno je pogodan za barove, restorane, lounge prostore, hotele i druge objekte gdje su kvalitet leda i kontinuitet rada izuzetno važni.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Model | Scotsman AC 87 EcoX |
| Tip uređaja | Self Contained Ice Machine |
| Maksimalna proizvodnja | 44 kg / 24 h |
| Kapacitet spremnika | 19 kg |
| Kondenzacijski sistem | Air cooled |
| Rashladni plin | R290 |
| Napon | 230/50/1 |
| Vrsta leda | |
| AC M 87 | Medium Gourmet 20 g, Ø 30 x H 34 mm |
| AC S 87 | Small Gourmet 8 g, Ø 21 x H 25 mm |
| Glavne prednosti | |
| Vrsta leda | Proizvodi individualne Gourmet kristalno čiste kocke leda |
| Kućište | Otporno kućište od nehrđajućeg čelika |
| Kontrole | Napredne kompjuterizirane dijagnostičke kontrole |
| Ugradnja | Prednji ulaz i izlaz zraka za built-in instalaciju kod air-cooled modela |
| Održavanje | Prednji filter zraka kondenzatora je uklonjiv i periv |
| Pristup spremniku | Ergonomski dizajniran pristup ledu sa disappearing vratima |
| Zatvaranje vrata | Sistem ublaženog zatvaranja vrata |
| Zaštita sistema | Vodeni sistem zaštićen patentiranim anti-scale sistemom |
| Radni uslovi | |
| Temperatura zraka | Min. 10 °C / Max. 43 °C |
| Temperatura vode | Min. 5 °C / Max. 38 °C |
| Pritisak vode | Min. 1 bar (14 psi) / Max. 5 bar (70 psi) |
| Električni napon | -10% / +10% |
Scotsman AC 87 je odličan izbor za objekte kojima je potreban veći kapacitet proizvodnje leda, profesionalna pouzdanost i estetski atraktivan Gourmet led za posluživanje pića. Kombinacija kapaciteta, kvaliteta izrade i praktičnog održavanja čini ovaj model veoma funkcionalnim rješenjem za ozbiljne ugostiteljske potrebe.





There are no reviews yet.